Історична довідка

/Files/images/будинок культ.jpg

Центральна міська публічна бібліотека - головна бібліотека міста Токмак. Основне її призначення — забезпечення конституційного права громадян міста на отримання інформації в будь-якому її вигляді: друкованому чи електронному.

Наша бібліотека намагається також змінити світогляд молодої людини трьома основними речами. Це – надання необмеженого доступу до інформації, зберігання для молодого покоління світової інтелектуальної спадщини та всебічне використання різноманітних інформаційних ресурсів.

Творча біографія бібліотеки починається з 30 грудня 1968р. і вже з січня 1969 р. бібліотека почала обслуговувати читачів. В штаті було 2 бібліотечних працівника

У 1978 р. Токмацька центральна міська бібліотека переїжджає в приміщення міського Будинку культури на 3 поверх за адресою вул. Революційна, 10.

В 2009 році центральна бібліотека м. Токмака виграла грант Посольства США в Україні “Інтернет для читачів публічних бібліотек “LEAP -VIII”

В лютому 2010 року в центральній міській бібліотеці, завдяки фінансовій підтримці Посольства США в Україні, був відкритий Інтернет- центр. Це стало вагомим внеском в розвиток культури міста.

В лютому 2012 року за підсумками відкритого конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» у рамках всеукраїнської програми «Бібліоміст» за ініціативи Фундації Білла і Мелінди Гейтс та підтримки Міністерства культури і туризму України бібліотеки централізованої системи м. Токмака (центральна міська бібліотека, центральна дитяча бібліотека ім. А.Гайдара, міська бібліотека-філія в мікрорайоні КШЗ) стали переможцями цього конкурсу. За умовами програми «Бібліоміст» бібліотечна система м. Токмака отримала 15 комп’ютерів, 3 принтери/сканери, ліцензійне програмне забезпечення. Що дало змогу відкрити Інтернет-центри в дитячій бібліотеці, бібліотеці філії на мікрорайоні КШЗ та розширити технічний парк Інтернет-центру центральної бібліотеки.

Це дозволило більш повно задовольняти інформаційні потреби користувачів, покращити їхнє бібліотечно-інформаційне обслуговування, забезпечити усім громадянам рівний доступ до світових інформаційних ресурсів.

30 вересня

Кiлькiсть переглядiв: 193

Коментарi

  • Вероніка

    2014-02-28 12:15:13

    А що, 2009 рік для наших бібліотек не зупинка, можливо і тоді виграватимуть для нас гранти. Дякуємо їм.........

  • Святослав

    2013-08-19 19:33:26

    Що, правда "...центральна бібліотека м. Токмака виграла грант Посольства США в Україні" САМЕ В 2099 РОЦІ??? [5 абзац]...