Увага! На горизонті НЛО або нові літературні об’єкти.

2017-03-26

У кожного з нас є вдома прочитані і напівзабуті дитячі книги, які сумують на полицях домашніх бібліотек. Щоб подарувати цим книгам друге життя , вже не перший рік дитяча бібліотека проводить акцію « Подаруй бібліотеці книгу». Мета цієї акції – поповнити літературою книжковий фонд бібліотеки,адже якщо кожний з нас подарує хоча б по одній дитячій книзі - ми зробимо добру справу, а діти читатимуть в бібліотеці безліч цікавих і пізнавальних книжок.
Нам дуже приємно, що у нас в місті так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу. Багато дітей та дорослих принесли до бібліотеки чимало цікавої і потрібної літератури.
Саме до Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в дитячій бібліотеці була організована виставка – запрошення «Увага! На горизонті НЛО або нові літературні об’єкти», де представлені книги подаровані нашими читачами. Діти з цікавістю та захопленням розглядали яскраві книги, а бібліотекарі проводили для читачів огляд кращих дитячих книжок. Виставка цікава тим, що на її поличках діти знайшли нові яскраво ілюстровані,цікаві за змістом книги - як художні, галузеві так і релігійного характеру./Files/images/IMG_2821.JPG/Files/images/IMG_2819.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi