" Дивоквіт любові"

2017-02-15

/Files/images/IMG_2441.JPG
14 лютого весь світ святкує День Святого Валентина. Незважаючи на те, що це свято прийнято вважати святом для дорослих, саме дітки наділені даром чистої та щирої любові, яка не знає перешкод і зла. Адже саме в дитинстві закладаються головні життєві устої та принципи, тому потрібно з юних років показувати малюкам, наскільки важливо любити, піклуватися та проявляти свої почуття.
До Дня Святого Валентина читачам була представлена книжкова виставка «Дивоквіт кохання», завдяки якій вони могли ознайомитися зі всесвітньовідомими творами, поезією та казками про найпрекрасніше почуття у цьому світі - Любов.
Виставка складається з п'яти розділів. . Перший розділ називається “Казкове кохання для малят”. Ми з дитинства любимо читати казки, потрапляти разом з героями на бали, зустрічатися з королями і королевами, ставати свідками казкових див. Казка нас переконує, що кохання та добро перемагають зло та негаразди. Це всім відомі «Дюймовочка» Г. К. Андерсена, й «Попелюшка» Ш. Перро, й «Лускунчик і мишачий король» Т. А. Гофмана та багато інших.
Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книжок, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання. Ці книги можна знайти у другому розділі, який називається « Чари кохання». Це твори класиків . «Руслан і Людмила» О. С. Пушкіна, «Перше кохання» І. С. Тургенєва, «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра та інші.
У третьому розділі « Моя любове! Я перед тобою…» представлена любовна лірика класиків і сучасників, вона знайомить читачів зі світом палкої і натхненної поезії.
До четвертого розділу «Амур всемогутній» увійшли любовні твори для підлітків, де вони можуть дізнатися про перше кохання, боязке і сором’язливе і водночас сміливе й безрозсудне. Ці книги допоможуть читачам зрозуміти та зберегти свої почуття.
Будь який вік покоряється коханню, тому п’ятий розділ виставки « Так ніхто не кохав…» присвячений нашим читачам - мамам та бабусям.
Працівники бібліотеки у День Валентина запропонували всім відвідувачам привітати бібліотеку, взявши участь у акції “Зізнайся бібліотеці в коханні”. Привітання та побажання усі бажаючі залишали на фліпчарті, який згодом перетворився на велику “валентинку”. В свою чергу, бібліотекарі вітали відвідувачів власноруч зробленими подарунками - «валентинками». Саме у цей найромантичніший день у році в дитячій бібліотеці вирувала святкова атмосфера, оскільки зал бібліотеки був прикрашений різноманітними символами кохання: сердечками, янголами, повітряними кульками, які створювали гарний настрій та приємний спогад усім читачам нашої книгозбірні.

/Files/images/IMG_2441.JPG/Files/images/IMG_2443.JPG/Files/images/IMG_2443.JPG/Files/images/IMG_2440.JPG/Files/images/IMG_2447.JPG/Files/images/IMG_2450.JPG/Files/images/IMG_2448.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 120

Коментарi