«Незалежна, соборна, вільна»

2017-01-22

/Files/images/P1190029.JPG

«Незалежна, соборна, вільна»

В історії України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання прийнято відзначати як свято – День соборності України.
Напередодні свята, 19 січня, в центральній міській бібліотеці для учнів ЗОШ№1 та підопічних КВІ м. Токмака відбувся урок державності «Незалежна, соборна, вільна».
Ведуча заходу, бібліотекар юнацького абонементу Чуб Ірина повідала присутнім про тяжкий шлях становлення незалежності та соборності нашої держави, а також про славних синів України, які протягом віків займались практичним втіленням цієї важкої, але такої необхідної задачі.
На завершення вона наголосила, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, має навіки залишатися непорушною, і лише в єдності дій та соборності можливо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимемося ми та наші нащадки.
В ході заходу присутні подивилися два документальні відеоролики – «Акт злуки УНР та ЗУНР» та « «Живий ланцюг» 1990р.»
На завершення, бібліотекар читальної зали Лагода Юлія ознайомила присутніх із тематичною книжково-ілюстративною виставкою «Сила великої злуки».

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi