Конституція України – майбутнє держави

2015-01-16

Година історичної правди

«Конституція України – майбутнє держави»

конституція

Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

Щоб ознайомити школярів з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, центральна міська бібліотека запросила на годину історичної правди «Конституція України – майбутнє держави» учнів 7-а класу (кл.керівник О.М. Білоцерковець) та 8-а класу (кл. керівник Л.М. Чернявська) загальноосвітньої школи № 1.

Провідний бібліотекар центральної бібліотеки Марина Таран презентувала читачам літературу про історію Конституції України, добірку матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію.

Учні активно відповідали на питання бліц-розминки «Моя країна – Україна!», читали вірші про Батьківщину, взяли участь в обговоренні правових ситуацій та розділів Конституції України.

В читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова виставка-перегляд «Оберіг нашої державності», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.

Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення української державності.

Кiлькiсть переглядiв: 452

Коментарi