Небесна сотня: герої не вмирають!

2015-02-18

Небесна сотня: герої не вмирають!


/Files/images/P2180049.JPGЇх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

До вшанування Дня Героїв Небесної Сотні в центральній міській бібліотеці 18 лютого відбувся вечір-реквієм "Небесна сотня: герої не вмирають!" як посвята тим учасникам Революції, які віддали найцінніше – своє життя, заради правди, свободи, незалежності своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж останніх місяців, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України. Ми на порозі нових змін, нового майбутнього. Але якою ціною? Своїми спогадами й емоціями з учнями 7-а та 8-а класу ЗОШ № 1 (кл. керівники Білоцерковець О.М. та Чернявська Л.М), учасниками заходу поділився Геннадій Надеїн, підприємець, громадський діяч, який був очевидцем подій Євромайдану.

Перед присутніми виступив заступник міського голови Мамчак Андрій Петрович, щирі слова якого про любов до Батьківщини, рідної землі, рідної мови, своєї історії, про повагу один до одного, про все те, що так любили, у що вірили, за що стояли на майдані Герої Небесної сотні, не залишили байдужими нікого з присутніх.

Під час заходу були продемонстровані відеоматеріали, що нагадали нам ті страшні події, що відбувались на майдані 18-24 лютого 2014 року, лунали вірші, присвячені Героям Небесної сотні в виконанні учнів загальноосвітньої школи № 5 (вихованці В.І. Абакумової), Ольги Санець, Валентини Касьяненко, які розчулили кожного учасника.

Вбиті в столиці Герої Небесної Сотні мають стати прикладом для кожного свідомого українця. Ми маємо робити все від нас залежне, аби смерть героїв не була марною. Майдан став символом боротьби, символом прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. Герої небесної сотні віддали своє життя за кожного з нас, поклавши душу і тіло на вівтар за свободу своєї країни. Пам'ять загиблих на Майдані Героїв Небесної сотні присутні вшанували хвилиною мовчання.

Вечір-реквієм, присвячений річниці кривавих подій на Майдані, підготували працівники бібліотеки та міського будинку культури. Досягнути відповідної атмосфери співпереживання, не залишити байдужим жодного присутнього у залі стало можливим завдяки професійному поєднанню творчих здібностей організаторів та гостей із сучасними комп’ютерними технологіями.

Кiлькiсть переглядiв: 558

Коментарi