Історична довідка про бібліотеку-філію №1

На південній околиці м. Токмак в степу 18 червня 1960 року розпочато будівництво першого в Україні ковальсько – штампувального заводу. А вже в червні 1964 завод виготовив першу продукцію.
Разом з будівництвом заводу, поруч зростав житловий район для робітників. Одним з перших виріс гуртожиток для молодих сімей на першому поверсі, якого і розташувалася бібліотека. Нею опікувалася заводська профспілка. Це тривало до 1998 р.
В грудні 1998 року профспілкова бібліотека була передана до міського відділу культури. Вона була з‘єднана з міською юнацькою бібліотекою, яка переїхала в приміщення гуртожитку. Так в мікрорайоні «Ковальський» виникла бібліотека – філія №1.
Наша бібліотека єдиний культурний центр в мікрорайоні, вона невелика з фондом 20 тисяч примірників, обслуговує понад 800 читачів.
Працює в бібліотеці один працівник, який обслуговує різні категорії людей, починаючи з дітей дошкільного віку, школярів, студентів, робітників, інтелігенції і закінчуючи пенсіонерами, яким більше 80 років.
В 2012 році бібліотека – філія №1 прийняла участь і виграла конкурс «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» у рамках Міжнародної програми «Бібліоміст». Головне завдання цієї програми – допомога бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки вивченню та використанню сучасних інформаційних технологій. Інтернет центр бібліотеки обладнаний 4 комп’ютерами з ліцензійним забезпеченням, принтером та сканером.
Бібліотека тісно співпрацює з місцевою громадою, вона залишається острівцем оптимізму і серцем місцевого співтовариства, постійно перебуваючи у творчому пошуку. Разом з комітетом мікрорайону «Кузнечний» проводяться різноманітні заходи до св’ят та пам’ятних дат.

/Files/images/DSCN3031.JPGвідкриття інтернет центру філія № 1відкриття інтернет центру філія № 1 відкриття інтернет центру філія № 1

Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi